En gulet kiralama Sırları

Ücretsiz tekliflerimizi girmek ve kampanyalardan haberdar bulunmak sinein salık eğik grubumuza katılın.

Villa Rental, Holiday in a Hotel…none comes close to the experience of travel by BOAT! Let’s explore why: Firstly, you can comfortably move around, lie down, or sit at a table whilst your vessel glides along the sea. You are surrounded by ever changing natural beauty. You yaşama fall asleep while travelling, or at night while anchored in a pristine mösyö, amidst the sound of waves lapping against the boat’s sides.

Şimdi soru istimzaç etmek muhtevain bize ileti gönderebilirsiniz, yada bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çeşitlilikten ötürü kabin turlarına katılma edecek misafirlerimize, yatta bulunacak öbür yolcuların milliyeti yahut evetş ortalaması ile alakadar taahhütlerde bulunamamaktayız.

Senelerdir edindiğimiz deneme ve Galoppa Yachting başkalıkıyla sizleri bambaşka bir dünyaya, hatırlanası bir mavi yolculuğa çağrı ediyoruz.

 Yolcular kendi bağırsakeceklerini getirebilir Zaman 24:00 den sonra mürettebatan alkollü yürekecekler satın hileınabilir Alkollü muhtevaecekler hesaplamalar doğrultusunda tekne ve yolcu kapasitesine oranla maksimum seviyededir Mavi seyahat esnasında arttırma alkollü ciğerecek temini gerçekleşmez Yatlarda kifayetli güç kaynağı olmamasından Medikal Ekipman ve solunum cihazları kullanılamaz

Fiyata hariç olan hizmetler; taam ve derunecekler, kendi kumanya muameleinizi tur gündüzü yapabilirsiniz evet da jurnal insan başı 50 € ve çocuklar muhtevain 30 € tam pansiyon yemekler ve bâtınecekler bira dahil sarhoş olmak üzere alınır, şaraplar ve öbür midekiler bu bedelın dışındadır, dlerseniz kendi ciğerkilerinizi de getirebilirsiniz. 

Nous avons réservé pour une famille bile 7 personnes pour une journée complète ainsi qu'une nuit talih le bateau. Notre expérience fut au delà de toutes attentes! Le staff du bateau est plus qu'accommodant; il est attentionné ten très sympathique. La nourriture est excellente ( midi, heure du thé, soir et déjeuner du lendemsin). Plusieurs plats végétariens et un bbq le soir talih le bateau! Vous trouverez alcool ten soft drinks uğur le bateau mais vous pouvez apporter votre alcool ten votre eau à bord ( gros plus!!). Conseil: apportez vous du Muscol ou autre produit contre les inseçtes car la chaleur est telle, que vous dormirez probablement uğur le deck pendant la (URL HIDDEN) nuit = moustiques ( pour notre part nous avons été chanceux bile ce côté, pas trop de piqures !

, fuel for the engine, the crew's wages, food and the insurance of the yacht oku for marine risk and third party claims and the crew for employer's liability insurance.

Comfortably housing up to 6 passengers at night in its 3 cabins, the Gulet Evita offers guests the opportunity to sail the Turkish Riviera in style. An on-board bar, saloon with a 19 inch television, and outdoor dining area, make a trip aboard

Valiz ve içeriği ile alakadar günah ikrar etmiyoruz İşletme maliyetleri (yakıt, hizmet, personel, sigorta, Rotaya bakılırsa Türkiye sularında makbul liman masrafları ve tekâlif ) Hermadde Dahil Hizmetler

Yatlarımız sigortalıdır, ancak sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet kaideı vardır. Kaptansız kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar muhtevain 2000.Euro depozito, turdan sonra iadeli yapılmak üzere para veya saygınlık kartına bloke allıkınmaktadır.

Aslında bu soruya başka bir açıdan da fallabilir. Aşiyan ile otelin beyninde ki nüans nedir? Otel de batmak saatleri bellidir ve belli başlangıçlı giyim kuralları gerektirir. Özellikle çocuklu bir ev iseniz en azca 3 bavulla yolculuk etmeniz gerekecektir. Kahvaltı, öğle yiyecekği, ikindi, akşam yiyecekği ciğerin ruzuşeb bir kıyafet bileğçalışmatirme telaşı ve de bu saatlere yetişme telaşı sizi henüz tatile hazırlanmadan rahatsız etmeye mirlayacaktır. Çevrenizde tanımadığınız bir sürü beşer kalabalığı, şezlong bulmanız ciğerin de erken kalkmanızı gerektirecektir. Evden siteye git oteli kocaoğlanran belki de yekta özellik yataklarınızın mimarilıyor olması bir bile suya sabuna dokunmamaktır. Meğer tekne tatilinde ihtiyacınız olan birkaç çeşit mayo, bir iki şort ve üst giyimdir. Tekne kiralama sistemimizin sağladığı avantajlar ile rahatça ve problemsiz bir tatilin tadını çıyürek. Teknede duş derç ihtiyacı üstelik dürüstşam saatlerinde hissedilir o da teknenin güvertesinde kâin duş yardımıyla halledilir, sadece üzerinizdeki tuzu çalmak ehliyetli gelecektir. Size özel ayrılmış bir haftalık tatilde 4 kişilik ekipten oluşan mürettebat yalnızca sizin emrinize amadedir. Sabahleyin istediğiniz saatte uyanır istediğiniz saat kahvaltınızı hazırlattırır, kategorik büfelere lüzumlu kalmadan, Veli ve Akdeniz’in özenle hazırlanmış zeytinyağlılarını ve tazecik tutulmuş yevmi balıklarını masanızda hazır bulursunuz. Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Dinlence Borsası Yat Kulüp, Kabin yahut Yat kiralamada kullanacağı teknede yahut dolaşma izlenceında bileğmeseleikliğe satılmak durumunda kalabilir. Değustalıktirilen yatın aynı yahut henüz oku düzgün standartta bir tekne olması yerinde, yolcular bu durumu şikâyet konusu yapması imkansız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *